Apie mus

Apie mus

www.rubai-vaikams.lt – unikali ir jauki vieta apsipirkti, siūlanti platų asortimentą kokybiškų, modernių ir išskirtinių dizaino gaminių vaikams. Įvairių raštų, dydžių ir spalvų rūbelių pasiūla atitiks pačius reikliausius vartotojų poreikius. www.rubai-vaikams.lt siūlomi rūbeliai pasižymi praktiškumu, dėl to jos tarnaus ilgai ir ištikimai savo vartotojams. Skirtingų modelių ir variacijų vaikų rūbeliai papuoš kiekvieną, o prabanga tviskantys smulkūs aksesuarai visus pralinksmins niūriomis dienomis. Mes rūpinamės Jumis. Todėl siūlome patogiausią būdą įsigyti modernių, kokybiškų ir gerų gaminių už patraukliausią kainą. Sutaupykite laiko „tuštiems“ apsilankymams prekybos centruose, išreiškėte savo pasirinkimą šiandien! Lankstus atsiskaitymo metodas, greitas prekių pristatymas.  www.rubai-vaikams.lt sudarytos visos galimybės įsigyti patikusią patraukliausią prekę nedelsiant.

Mūsų komandą atlieka ne tik pardavėjo funkciją, bet yra visuomet pasiruošę pakonsultuoti bei patarti. Siekiame, kad pasirinktas gaminys teiktų malonumą bei būtų patogus kūnui, džiugintų ir Jūsų mažilį, ir aplinkinių žmonių akis.

Visos mūsų turimos prekės yra oficialios ir originalios. Mūsų verslo partneriai yra licencijuotų rūbelių ir aksesuarų lyderiai Europoje.  Galime pasiūlyti ,,disney" herojais puoštus rūbus  su jų mylimiausiais herojais: Masha and The Bear,  Disney Frozen, Disney Cars, My Little Pony, Disney Minnie, Disney Mickey, Spider-Man, SpongeBob, Hello Kitty ir daug kt.

Visus prašome į paviljoną, kuris yra adresu Šeškinė, Ukmergės gatvė, požeminė perėjoje (prie Šeškinės vaikų poliklinikos). Ten rasite daug rūbelių, žaislų ir kt. šaunių dalykėlių.  Prašome užsukti !!!  

 

Norite reklamuotis www.rubai-vaikams.lt puslapyje?

Dėl reklamos kreiptis el. paštu rita.vaikas211@gmail.com arba tel.  8-667-86872

Veiklą vykdome pagal individualios veiklos pažymėjimą Nr. 156549

Parduotuvės skriptas OpenCart.
Sprendimas: UAB Verslo vizija
Mano parduotuvė © 2008-2013