Ekologiška buitinė chemija

Ekologiška buitinė chemija

PROFLINE skalbimo priemonės yra sukurtos ne tik buitiniam, bet ir profesionaliam naudojimui. Tai reiškia, kad šios skalbimo priemonės turi atitikti du reikalavimus:

>  Bekompromisinė skalbinių švara.

>  Draugiškumas aplinkai.

Profesionalaus skalbimo rinkoje skalbimo priemonės atsirenkamos griežtai laikantis šių reikalavimų, o ne pagal gražias pakuotes ar emocingas reklamas. Todėl užsienio šalių klientai labai greitai įvertino PROFLINE produktus. Nes PROFLINE plauna ne pirkėjų smegenis – PROFLINE plauna tik nešvarumus. Lengvai, kokybiškai ir saugiai. PROFLINE sudėtyje nėra natrio sulfato, fosfatų, žmogui ir aplinkai labai pavojingų kancerogeninių, mutageninių, kenkiančių reprodukcijai bei patvarių ir organizmuose besikaupiančių medžiagų.

PROFLINE veiksmingumą įvertino mūsų gaminius išbandę klientai Lietuvoje ir užsienyje. O mokantys skaičiuoti būna maloniai nustebę, kad naudodami PROFLINE jie dar ir sutaupo (vertinant vieno skalbimo ar valymo kainą). Iš tiesų, PROFLINE gali pasiūlyti patrauklią kainą, nes produkcija yra gaminama Lietuvoje, todėl produkto gamybos ir transporto kaštai yra mažesni. Be to, skirtingai nuo daugelio konkurentų, PROFLINE neskiria milijoninių sumų reklamai. Vietoje to PROFLINE prioritetą skiria itin kokybiškoms žaliavoms, kurių naudojimas gamyboje leidžia užtikrinti gaminių veiksmingumą ir draugiškumą aplinkai.

Ir dar vienas PROFLINE sėkmės pavyzdys – talentinga ir ambicinga komanda. Apjungiant lietuvišką darbštumą bei imlumą su patyrusių Europos mokslininkų kompetencija galima sukurti tai, kas maloniai stebina ir džiugina tiek mus, tiek mūsų klientus.

 


 

KODĖL MŪSŲ PRODUKTAI YRA UNIKALŪS ?

 

1425155256_internt_web_technology-01-128

100% Draugiški aplinkai

Profline valikliai ir skalbikliai yra 100% draugiški aplinkai, kurie yra sudaryti iš natūraliai suyrančių ingredientų pagal OEEC (Europos ekonominio bendradarbiavimo organizacija) gaires.

1425155239_internt_web_technology-09-128

Konkurencinga kaina

Skirtingai nuo kitų rinkos dalyvių, gaminančių aplinkai draugiškas valymo priemones, Profline gaminių kaina yra konkurencinga palyginus su tradiciniais, ne ekologiškais produktais. Jums nereikia mokėti daugiau norint būti draugišku aplinkai!

1425155479_internt_web_technology-07-128

Saugūs produktai

Natūralūs ingredientai naudojami Profline produktuose yra NSF, DFE ir CleanGredient sąrašuose, todėl juos visiškai saugu naudoti, gabenti ar laikyti be specialaus pasiruošimo.

1425155483_internt_web_technology-13-128

Efektyvus valymas

Draugiški aplinkai produktai turi stigmą, susijusią su tuo, kad jie valo blogai, tačiau tai negalioja Profline atveju. Mūsų produktuose naudojama pažangios technologijos skirtos sukurti unikalias chemines reakcijas, kurių pagalba gaminami valymo produktai yra gerokai pranašesni už kitus aplinkai draugiškus produktus.

Patikslinkite paiešką

Parduotuvės skriptas OpenCart.
Sprendimas: UAB Verslo vizija
Mano parduotuvė © 2008-2013